פתרונות להדברת דבורים: על הדבש ועל העוקץ…

הדברת דבורים - איך נראית דבורה?

כאשר הדבורה עוקצת אדם היא גורמת לכאב, לנפיחות וגרד. יש כאלה המפתחים תגובות אלרגיות כמו חום, צמרמורות, בעיות בנשימה ואפילו עילפון. שימו לב – אנשים הרגישים ביותר לעקיצת דבורה – עלולים למות מחנק! ולכן, במידה וידועה רגישות חשוב להקפיד ולבצע הדברת דבורים עם תחילת הופעתם.

הצוות של חלד הדברת דבורים, מנוסה ובעל ניסיון בתחום. צוות ההדברה מוציא את הכוורת שיצרו הדבורים ובכך מרחיק את הדבורים מהמקום.

הדברת דבורים בקלות וביעילות: 1-800-678888
הדברת דבורים מקצועית החל מ-350 שח

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

הביטוי על הדבש ועל העוקץ מתאר במדויק את היחס שלנו לדבורים – מצד אחד אנחנו נהנים מהדבש שהן מייצרות ומצד שני אנחנו סובלים מהעקיצות שלהן. אבל קודם כל בואו נעשה היכרות קצרה עם הדבורה – גוף הדבורה מחולק ל-3 חלקים: ראש, חזה ובטן. בראש יש זוג מחושים, עיניים ופה. לדבורה שני זוגות כנפיים ושלושה זוגות רגליים. גוף הדבורה שחור ועל הכנפיים פסים צהובים.

בקן דבורים ישנה מלכה ופועלות. תפקיד הפועלות הוא לשרת את המלכה – הן צריכות לדאוג לכל צרכיה; ניקיון הכוורת, האכלת המלכה, בניית חלה ואחסון הדבש. למלכה, כמו כל מלכה, יש תפקיד בלעדי וחשוב ביותר – להטיל ביצים. והרי החדשות – הדבורים עוקצות! לדבורה יש ארס הנמצא בבטן שלה, היא מסוגלת לעקוץ כמה פעמים, הזכר לעומת זאת אינו עוקץ כלל (אכן, חוקי הטבע מפתיעים כל פעם מחדש).

הידעת? כאשר הפועלות עוקצות, העוקץ נקרע עם איבריה הפנימיים של הדבורה, והיא מתה מיד.

חיסול מטרד הדבורים במרחק שיחה: 1-800-678888

לחברת חלד הדברה מקצועית הידע והניסיון לפתור אתכם מבעיית הדבורים בקלות ובמהירות. צוות המדבירים שלנו מגיע לראות את המקום, מאתר את קן הדבורים ומקור הבעיה ומכין תכנית הדברה עד לחיסול הבעיה באופן מלא. הפתרון הנו יעיל ביותר, לא יקר ולא פוגע בבריאותכם או בסביבתכם.