פתרונות מקצועיים להדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים - איך נראה טרמיט?הבעיה הגדולה ביותר עם טרמיטים היא שקשה מאוד לדעת שהם קיימים, ואם קשה לדעת שהם קיימים, איך בכלל אפשר לטפל בבעיה? הבעיה מחמירה עוד יותר משום שאם חרקים אחרים כמו ג'וקים או חולדות מעוררים אולי גועל, כאן כבר מדובר בנזק כספי משמעותי לרכוש – בארה"ב לבדה חיסלו הטרמיטים 2 מיליון בתים, והנזק מגיע למיליארדי דולרים!

הצוות של חלד הדברה מקצועית מתמחה בשירותי הדברה והדברת טרמיטים בפרט. לצוות ניסיון רב, ידע מקצועי ומוניטין של שנים בזיהוי טרמיטים והדברתם. הצוות יגיע אליכם במהירות האפשרית ויבצע אבחון ובדיקה יסודית לפני שייגש לעבודה. הבדיקה תכלול בין היתר, בדיקת סימנים, נזקי עץ וחורים במקומות המיועדים לטרמיטים – תהליך ההדברה נעשה באופן מקצועי ומהיר שלא דורש מכם זמן רב ומאמצים מיותרים.

נפטרים מהטרמיטים אחת ולתמיד: 1-800-678888
הדברת נמלים מקצועית החל מ-350 שח

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

הדברת טרמיטים: הראשונים לזהות

אז אחרי שהבנו שהנזק הפוטנציאלי של הטרמיטים יכול לעלות לכם ביוקר (תרתי משמע), חשוב להזמין שירות הדברת טרמיטים עם תחילת הבעיה.. אך תחילה בואו נבין איך הם בכלל מגיעים אליכם הביתה – הטרמיטים הערמומיים חודרים דרך סדקים, משקופים וחרכים צרים ויכולים להגיע עד לקומות העליונות בבניין המשרדים או המגורים.

אז נכון שקשה לדעת שהם קיימים ונכון שפוטנציאל הנזק שלהם גדול מאוד ומכוון שהם יכולים להגיע אפילו לקומות העליונות ביותר, במידה וקיים אפילו החשש הכי קטן לנוכחות טרמיטים מומלץ לפנות לבדיקה של מדביר מוסמך ומנוסה שיודע לזהות סימני טרמיטים, כמו גם לזהות נקודתית חדירה פוטנציאלית.

סימני ההתפשטות של הטרמיטים חמקמקים ביותר, וזאת בזכות העובדה כי מדובר בחרקים עיוורים ורגישים לאור. חשוב לשים לב לסימנים שונים בבית המצביעים על נוכחות אפשרית של טרמיטים: כרסום, התפוררות, חורים במשקופי עץ ורהיטים שונים.

הדברת טרמיטים בקלות ובמהירות: 1-800-678888

הדברת טרמיטים: להקדים תרופה למכה

אז מתי מומלץ להקדים תרופה למכה ולהזמין את סיירת הטרמיטים של חלד הדברה מקצועית?

  • לפני כניסה לבית/למשרד.
  • לפני קניית בית/משרד.
  • במקרה ומזהים חורים בעץ או נסורת על הרצפה.
  • בזיהוי נמלים בצבע לבן.

בעת זיהוי הופעת הטרמיטים יש לפנות למדביר מוסמך במהירות, אם אתם לא רוצים להתעורר יום אחד ולגלות שהבית שלכם נאכל מבפנים על ידי טרמיטים רעבים – פשוט התקשרו לחלד הדברה מקצועית.