הדברת מכרסמים בחומרים ידידותיים לסביבה

הדברת מכרסמים - איך נראית חולדה?

אין יותר מפחיד מאשר להיתקל בבית במכרסמים כמו עכברים וחולדות. אחת הבעיות העיקריות שלנו בהתמודדות מול אותן חיות היא שמדובר על חיות גם מאוד חכמות וגם בעלות יכולת לחיות בטמפרטורות נמוכות מאוד וגבוהות מאוד, וזה לא הכל – למכרסמים חושים מפותחים מאוד של ריח ושמיעה! אז הבנו שלמכרסמים יש כוחות על מאוד מיוחדים, ובכל זאת – איך ניתן להכניע אותם?

צוות המדבירים של חלד הדברה מקצועית ימליצו לכם על השיטה המתאימה ביותר עבורכם עבור הדברת מכרסמים בשיטה ירוקה ועם חומרים ידידותיים לסביבה.

שירות הדברת מכרסמים יעיל ומקצועי: 1-800-678888
הדברת מכרסמים מקצועית החל מ-350 שח

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

דע את האויב: סוגי המכרסמים והנזקים אותם הם גורמים

כדי לדעת איך להדביר מכרסמים צריך להבין קודם כל להבין מי נגד מי. ההבדל למשל בין עכבר לחולדה הוא בכך שהעכבר קטן יותר, אורכו כ-6 ס"מ, ולעומתו החולדה אורכה כ-18 ס"מ וגם זנבה מאוד ארוך. בנוסף להבדלים הפיזיים בין המכרסמים יש עוד שיטות שיתנו לכם אינדיקציה מול איזה מכרסם אתם עומדים. החולדה למשל, תוכלו לדעת אם היא נמצאת אצלכם בבית לפי הסימנים הבאים: מציאת שאריות צואה (עיגולים שחורים קטנים) ושתן בעלי ריח חזק, שקיות מזון עם חורים, מקרה חוזר של מזון נגוס, שאריות מזון על הרצפה ועוד.

המכרסמים לא טומנים ידם בצלחת ומכרסמים ככל העולה על רוחם: בחקלאות, הם מכרסמים את היבול ועושים גומות וחורים בשדות, בנוסף, הם מכרסמים צינורות (גז ומים), כבלים (חשמל, מחשבים), רהיטים, מזון וכל מה שנמצא באזור. במגורים ותעשייה – עכבר שמכרסם כבל חשמל יכול לגרום לשריפה בבניין. מלבד הנזקים שנגרמים לאדם ולסביבה, המכרסמים ידועים כמעבירי מחלות כמו טיפוס, כלבת, לפטוספירוזיס (עכברת, מחלת וייל) ועוד.

חשוב לדעת, צואת העכבר יכולה לעורר אצל ילדים אסטמה, לכן מאוד חשוב לפתור את הבעיה ובהקדם!

המכרסמים – מקרים שקרו באמת!

מקרה 1 – אדם הכין לעצמו סנדוויץ' לצהריים, הכניס את כל המרכיבים ללחמנייה והוסיף פטרוזיליה. לאחר 2 נגיסות איבד את ההכרה למשך 3 ימים. הדיאגנוזה בביה"ח – לפטוספירוזיס, חיידק שנמצא בשתן חולדות. וזאת בעקבות הפטרוזיליה שהכילה את החיידק הזה.

מקרה 2 – בארה"ב היה מקרה דומה, אישה שתתה פחית קוקה קולה, איבדה את ההכרה, אושפזה ונפטרה. הדיאגנוזה גם במקרה זה – לפטוספירוזיס, הסתבר כי על הפחית היו שאריות של שתן חולדה עם החיידק שגרם למותה.

הדברת מכרסמים בקלות ובמהירות: 1-800-678888

מה ניתן לעשות כדי למנוע את הופעת המכרסמים?

האמת היא שקשה מאוד לתת עצות לגבי העכברים. כפי שאמרנו הם יכולים לחדור דרך חורים קטנטנים אף יכולים לצוץ בשירותים דרך האסלה. יחד עם זאת כדאי להקפיד על הדברים הבאים:

  • הקפדה מרבית על ניקיון הבית.
  • שמירה על ניקיון פחי אשפה ועל איטומם מכניסת מכרסמים.
  • סתימת חורים בין הבית והחצר.
  • גידול נענע בחצר – המכרסמים לא אוהבים את הריח.

איך מבצעים הדברת מכרסמים? לחלד הדברה מקצועית הפתרונות!

הצוות המובחר של חלד הדברת מכרסמים מקצועית משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה, גם במקרה של הדברת עכברים ובמקרה של הדברת חולדות. ההדברה הירוקה באמצעותה פועלת החברה הינה מלכודות אקולוגיות הפועלות על חוש הריח של המכרסם. יחד עם זאת, במקומות ציבוריים, צוות חלד הדברות ממפים את המקום הנגוע ושם ממקמים את תיבות הניטור.

ואם להיות יותר ספציפיים – מה תקבלו מחלד הדברה מקצועית?

  • טיפול יעיל, מהיר ומקצועי.
  • הגעת הצוות במהירות למקום המפגע.
  • צוות עובדים מומחה בתחום, שיודע להתמודד עם הבעיה בידידותיות ויעילות.
  • ייעוץ למניעת הופעת הבעיה בעתיד.
  • טכניקות וציוד בטיחותיים המותאמים לבני-אדם וחיות המחמד שלכם.

אם גם לכם נמאס לראות עכברים מתרוצצים בין הרגליים, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לחלד הדברה מקצועית!