פתרונות מקצועיים להדברת מקקים

הדברת מקקים - איך נראה ג'וק?

הקיץ הגיע, המקקים בפתח? אל תהיו במתח! זה לא משנה אם נקרא לזה ג'וק, תיקן או פרוק רגליים – הצעקה שנשמעת כשנתקלים בהם תהיה זהה בעצמתה…אמאל'ה!

הצוות המובחר של חלד הדברה מקצועית ממליץ להזמין שירות הדברת מקקים דווקא בעונות בחורף והאביב, ולא לחכות לימות הקיץ החמים כאשר המקקים מתרוצצים לכל עבר. אנחנו מבטיחים לכם פתרונות ריסוס מקצועיים לבית נקי ממקקים.

הדברת מקקים מקצועית ויעילה: 1-800-678888
הדברת מקקים מקצועית החל מ-350 שח

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

המקק – אוכל הכל (כולל הכל!)

המקק הנפוץ ביותר בארץ הוא הג'וק האמריקאי והמזרחי. אורך חייו של המקק הוא קצת יותר משנה. למקק רגליים בעלות 5 פרקים, מחושים ארוכים, ובדרך כלל גוף שטוח. הנקבות בעלות כנפיים שבדרך כלל מנוונות או חסרות, ואילו הזכר יכול לעוף (הוא מתפרפר לו בלילות…). לאחר בקיעת הביצים, לוקח למקק להתפתח לבוגר כ-60 ימים. המקקים רגישים לגירוי הקל ביותר, ולכן קשה לתפוס אותם הם מיד בורחים ובמהירות. יש להם גם רגישות רבה לצל ואור, וברגע שחשים צל הם בורחים.

המקקים אוכלים הכל! אפילו דבק על כריכת ספרים והצואה של עצמם. הם ניחנים ביכולת הישרדות מדהימה ויכולים לחיות ימים רבים ללא מזון וללא שתייה. מקומות המחייה מועדפים על המקקיםם – חושך, לחות וחום. לכן הם נמצאים בעיקר במטבח, שם יש להם גם שפע של אוכל. בנוסף, הם שכיחים ביותר בביובים.

חשיבות הדברת מקקים – גם דוחים וגם מסוכנים

ריסוס מקצועי להדברת מקקים חיוני מהסיבה שמלבד המראה הדוחה ממנו אנחנו כל-כך נרתעים, מעבירים המקקים מחלות, מזהמים את הבית ופוגעים בצמחים. כיוון שהם שאוכלים הכל, הם גורמים נזק למאגרי מזון, ואח"כ מפרישים את צואתם על המזון ממנו אכלו ובכך יוצרים מפגע תברואתי.

הדברת מקקים בקלות ובמהירות: 1-800-678888

אז איך ניתן להדביר את המקקים?

חברת חלד הדברה מקצועית משתמשת בחומרי הדברה חדשניים ויעילים! החומרים בהם אנו משתמשים, חדשניים מאוד ובעלי רעילות נמוכה:

  • ריסוס בחומר הדברה על בסיס צמחי – במטבח מומלץ לפנות את הדברים מתחת לכיור, להוציא דברי אוכל ולכסות. בנוסף, מומלץ לגלגל שטיחים ולהרחיק רהיטים מהקיר. אחרי שהחומר מתייבש, כ-4 שעות, ניתן להיכנס לבית, להחזיר את הדברים למקומם אבל לא לשטוף במשך 3 ימים. שימו לב – תינוקות ובעלי חיים יש להרחיק מהבית למשך יממה.
  • הזרקת ג'ל – פעולה נקודתית ויעילה במיוחד במטבחים.
  • מלכודות דבק ופיתיונות.