פתרונות להדברת נמלים: חריצות שמוציאה אותנו מהכלים…

פתרונות מקצועיים להדברת נמלים

להיפטר מנמלים זוהי בעיה נפוצה וכאובה. לחברתנו יש פתרון "פלא" לחסל את הבעיה באמצעות הדברה ירוקה ואקולוגית אשר לא מזיקה לבריאות ולסביבה.

ישנן מאות סוגי נמלים שפולשים לסביבתנו, מציקים ומטרידים אותנו ואף גורמים למחלות. הנמלים מגיעות אלינו למצוא מזון ומחסה. הנקבה המלכה מטילה ביצים, וכל הנמלים הפועלות בקן משרתות את המלכה. המשיכה של הנמלים בקן נעשית בעזרת הפרשה של הורמון שנקרא "פרומון". כך יודעות הנמלים לצאת למצוא מזון ולחזור לקן. באביב, הנמלים מפתחות כנפיים ומסוגלות לעוף למקומות חדשים, לפלוש לאזורים חדשים לחיפוש אחר מזון והקמת קן חדש.

הנמלים אוהבות מאוד מזונות שבני האדם אוהבים: מזונות מתוקים, שמנונים, פחמימות ועמילנים. הם גם אוהבים צמחים שונים ובעלי חיים. נמלים מגיעות לא רק לבתים אלא הן גם המזיקים הנפוצים ביותר באירגונים, מוסדות, בבתי חולים, מסעדות, במשרדים, מחסנים ובמבנים שונים שם ניתן למצוא מזון ומים.

נפטרים מהנמלים אחת ולתמיד: 1-800-678888
הדברת נמלים מקצועית החל מ-350 שח

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

טיפים לפני הדברת נמלים לבעיית הנמלים גם בבית וגם בארגונים:

  • לדאוג לאטום סדקים בקירות, בין משטח השיש לבין הקיר, כל פתח שיש מהחוץ לתוך הבית.
  • להקפיד לשמור על משטח העבודה במטבח והכיור נקיים.
  • לשמור מזון בקופסאות אטומות.
  • את קערת המזון של חיית המחמד שלכם יש לשים בקערה גדולה מעט יותר ולהוסיף לקערה מים. כך תיווצר מעין חסימה לנמלים שלא יוכלו לחצות את התעלה ולהגיע למזון.
הדברת נמלים בקלות ובמהירות: 1-800-678888

סוגי הפתרונות להרחקה והדברת הנמלים

קשה מאוד להיפטר מהנמלים. אתם יכולים לרסס כמויות עצומות של חומרי הדברת נמלים שניתן לרכוש בסופרמרקטים. חומרים שמזיקים לבריאותכם ולסביבה ולא משיגים את התוצאה הרצויה. כמו כן, אתם יכולים לפתור את בעיית הנמלים ע"י חיפוש המלכה וחיסולה. אם יש לכם מספיק זמן וסבלנות עשו זאת. אך חשוב שתדעו כי זה כמו למצוא "מחט בערימה של שחת".

האתגר והקושי נובעים מכך שהנמלים החרוצות מתרבות בקצב מהיר, ולכן ריסוס נקודתי אינו מספק להרחקת המטרד. אנו בחברת חלד הדברות מבצע את תהליך ההדברה באמצעות מדביר מוסמך וב-2 שלבים: ריסוס ראשוני, ולאחר מכן פיזור ג'ל רעיל הפועל כפיתיון בכדי להשמיד את קן הנמלים באופן סופי ולהרחיק את הנמלים מביתכם.

שימו לב: לאחרונה אנו נתקלים בנמלה מסוג חדש ומאוד בעייתי "נמלת האש" – נמלה אדומה Invicta. הנמלה הזאת היא עוקצת ועקיצתה כואבת ויש אנשים שאלרגיים לעקיצה ועליהם להגיע לטיפול בבתי חולים.

לחלד הדברת נמלים מקצועית יש פתרון מעולה להדברת נמלים. הצוות מגיע לראות את המקום, מאתר את מקור הבעיה ומכין תכנית לחיסולה. הפתרון הנו יעיל ביותר, לא יקר ולא פוגע בבריאותכם או בסביבתכם.

בעזרת כמה טיפות והבעיה מחוסלת! בדומה להדברות מזיקים אחרות הדברת הנמלים היא ירוקה ואקולוגית, נעשית באמצעות חומרים טבעיים בלבד וללא ריח.