שירותי הדברת פרעושים במקצועיות ויעילות

הדברת פרעושים - איך נראה הפרעוש

אחד החרקים המעצבנים ביותר הוא הפרעוש. הוא מוצץ לנו את הדם, גורם לנו להתגרד בכל הגוף ובאופן כללי לא עושה לנו חיים קלים. הבעיה עם הפרעוש זה שלא רק שהוא חרק כל כך מעצבן אלא שהוא גם מאוד שכיח באזורנו, הסיבה לכך היא שיש מעל ל-2,000 סוגים שונים של פרעושים!

חברת חלד הדברה מקצועית מטפלת ביעילות, במקצועיות ובמהירות בבעיית הפרעושים באמצעות שירותי הדברת פרעושים מקצועית. אנחנו נעזוב את הבית שלכם רק אחרי שנוודא, מעל לכל ספק, שהבית נקי מפרעושים והמטרד נפסק.

חלד הדברה – נפטרים מהפרעושים: 1-800-678888
הדברת פרעושים מקצועית החל מ-500 שח

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

דע את האויב: איך נזהה פרעוש?

מעבר לזמזום המעצבן (בעיקר כשמנסים לישון) ניתן לזהות את הפרעוש ע"פ מספר מאפיינים קבועים: הפרעוש הוא חרק קטן מאוד, חסר כנפיים ובעל צבע שחור. גודלו של הפרעוש נע בין 1-3 מ"מ, והוא ניחן ברגליים אחוריות חזקות מאוד, המסוגלות לקפוץ 9 ס"מ מעל הרצפה, ולצדדים עד מטר וחצי!

החשיבות הרבה של הזמנת שירות הדברת פרעושים מיד בתחילת המטרד נובעת מהסיבה העיקרית שנקבת הפרעוש מסוגלת להטיל בין 30-50 ביצים ביום! הנקבה מעדיפה להטיל את ביציה לא על בעל החיים אלא דווקא במקומות חשוכים ולחים כמו סדקים ברצפה או בפינות מרתפים. הביצים בוקעות אחרי כשבוע, בתחילה הן זחל לבן, אח"כ הפרעוש בוגר וחגיגת הגירודים מתחילה…

הדברת נמלים בקלות ובמהירות: 1-800-678888

איך לשמור על הבית נקי מפרעושים?

מזל טוב! נפטרתם מהמטרד באמצעות שירות מקצועי להדברת פרעושים, אך בכדי לשמור על הבית ניתן לעשות מספר דברים לבד כדי לצמצם את חזרת נוכחותם המטרידה של הפרעושים:

  • שאיבת אבק – מומלץ מאוד לשאוב אבק לעתים תכופות (הפרעושים אוהבים להסתתר בין שערות השטיחים, דפנות הספות ומזרנים) את תכולת אשפת השואב יש להכניס לשקית ניילון אטומה היטב.
  • טיפול בחיות המחמד – לבצע מעקב אחרי חיות המחמד בכדי לראות שאין הם נושאים פרעושים, עבור טיפול מונע כדאי לקלח את חיית המחמד בתכשירים המיועדים להרחקת פרעושים ובהתאם להוראות שמופיעות על תווית המוצר שקניתם עבור חיית המחמד.
  • כביסה רותחת בטמפרטורות גבוהות – את הכביסה ה"נגועה" צריך לכבס בתוכנית "הרתחה", בגדים, מצעים, מגבות, כיסויי ספה וכל כביסה שיש חשש לגביה.
  • שטיפת רצפה – שמירה על רצפה נקייה תצמצם את נוכחותם של הפרעושים.

אי מניעה או הדברה שלא בוצעה כהלכה תוביל לחזרת הפרעושים במהירות, הפרעוש אולי קטן אך גורם למטרד גדול. פתרון הבעיה באמצעות שירות הדברת פרעושים אינו פשוט ומצריך טיפול מקיף הכולל ריסוס חומרי הדברה בכל פינה ופינה בבית ומחוצה לו באמצעות מדביר מוסמך ומקצועי. אנו בחלד הדברה מקצועית נשמח לפתור אותך מהמטרד במהירות ומקצועיות!