פתרונות להדברת צרעות: צרעות או לא להיות!

הדברת צרעות מקצועית להרחקת המטרדמי מאיתנו לא התבלבל ומתבלבל בין דבורה לצרעה? כמו תאומות שהופרדו בלידתן, הן דומות ויודעות לעקוץ טוב מאוד את מי שמפריע להן. הצרעות הן סוג של דבורה; הן חיות בכוורת בה יש מלכה ופועלות. תפקיד הנקבה הוא להטיל ביצים, בעוד שהפועלות דואגות לניקיון הקן והבאת המזון למלכה (יש לה בהחלט חיים דבש).

חשוב לדעת – בסוף הקיץ גדלה אוכלוסיית הצרעות באופן משמעותי. עם בוא הגשמים מחפשות המלכות מסתור בגגות ובחלונות אך באביב, הן עוד ישובו בחזרה, אחרי שימצאו להן קן חדש ולכן זאת התקופה המועדפת לבצע את ההדברה.

נפטרים מהצרעות אחת ולתמיד: 1-800-678888
הדברת צרעות מקצועית החל מ-350 שח

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

ההבדל בין דבורה לצרעה

להדברת צרעות מיד עם הופעתן יש חשיבות רבה, להבדיל מעקיצת הדבורה שכואבת אבל לא מסוכנת (אלא אם כן יש אלרגיה לדבורים), עקיצת הצרעה קשה ומסוכנת הרבה יותר. לנקבות יש עוקץ עם ארס, כאשר הן חשות איום הן עוקצות ומעבירות את הארס כמו זריקה. הצרעה מסוגלת לעקוץ מספר פעמים ועקיצתה כואבת מאוד, מסוכנת ועלולה לגרום אפילו למוות במקרים מסוימים.

הידעת: למרות שמצד אחד הצרעות ניזונות מחרקים ומאבקות, ובכך מועילות לאדם, מצד שני, הן מסבות נזק רב לחקלאות בכך שהן מטילות את ביציהן ברקמת הצמחים.

הדברת צרעות בקלות ובמהירות: 1-800-678888

יש כאן קן צרעות! מה לעשות?

אז מה עושים? קודם כל נרגעים ומזמינים את הצוות המובחר של חברת חלד הדברה מקצועית.
אנו נגיע עם צוות בעל ניסיון של שנים רבות בתחום ההדברות והדברת צרעות בפרט, וננקוט במספר פעולות מידיות על מנת לחסל את הקן ולהרחיק את מטרד הצרעות:

  • נפעל הוצאת המלכה ובכך לחסל את קן הצרעות באופן סופי. ברגע שהמלכה נעלמת, הפועלות עוזבות את הקן. ההדברה צריכה להיעשות בתקופת האביב (מרץ, אפריל, מאי).
  • ריסוס הנחיל בחומר הדברה פעיל.
  • פיזור פיתיון רעיל. הצרעות נמשכות לחלבון מן החי (בשר ודגים).
  • הוצאת הנחיל מהמקום והרחקתו לצמיתות.