פתרונות להרחקת יונים: הנזקים הבריאותיים והכלכליים

הרחקת יונים מקצועית ללא חומרי הדברהכולנו מכירים את היונה, מה לא אמרו עליה? שהיא מסמלת את היבשה, שהיא מביאה שלום, שהיא סימן לתקווה ועוד.

הגיע הזמן להכיר לכם גם את הצדדים הפחות פוטוגניים של היונים והחשיבות של הרחקת יונים לצמיתות מאזורכם: הנזקים אותם גורמים היונים כוללים נזקים בריאותיים וכלכליים.

היונים נשאיות ומפיצות מחלות כמו דלקת קרום המוח, סלמונלה, קדחת הנילוס המערבי ועוד, גם בקרב בעלי-חיים וגם בקרב בני אדם.

המחלות מועברות ע"י טפילים שנמצאים בלשלשת שלהן ולעתים במקומות בהם יש יונים ניתן למצוא גם כיני יונים הגורמים לאלרגיה ולגירודים בעור.

כמו כן, היונים מלכלכות את הסביבה והלשלשת שלהן גורמת נזק כלכלי לרכוש: אבן, בטון, שיש ומתכות מסוימות. חשוב במיוחד להיפטר מהם במקומות מסחריים, במפעלים וביח"ר.

הרחקת יונים אחת ולתמיד: 1-800-678888
הרחקת יונים מקצועית החל מ-80 שח למטר

שירות מקצועי ואיכותי – באחריות!

החברה פועלת עם תו תקן ISO 2009 וברישיון המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, חברת חלד הדברה לקחת חלק בארגון המדבירים הארצי והאירופאי.

איך לזהות את היונה לפני שהמטרד יוצא משליטה?

צבעה של היונה אפור, על הכנפיים יש לה פסים שחורים וחלק מהצוואר והראש בעלי צבע מתכתי סגול או ירוק. הנקבה מטילה בקן ביצה אחת או שתיים וחיה כחמש שנים. בנוסף, היונים מקננות על צמרות עצים, מסתורי כביסה, מזגנים, פירים ובחללים שונים בבניינים ומפיצים רעש רב.

לפני שהמטרד יוצא משליטה צרו עמנו קשר ונשמח לפתור אתכם ממטרד היונים לצמיתות.

הרחקת יונים מקצועית ואפקטיבית: 1-800-678888

הפתרונות של חלד הדברה מקצועית להרחקת יונים לצמיתות:

צוות הרחקת היונים של חברת חלד הדברה מקצועית מציע מגוון רחב של פתרונות מקצועיים לסילוק והרחקת יונים באמצעות טכניקות ירוקות וללא חומרים רעילים. חשוב להדגיש כי מכוון ואין כוונה להדביר או לגרום נזק ליונים כל הפתרונות המוצעים מסלקים ומרחיקים את היונים לצמיתות ללא שום פגיעה בהם או בסביבה:

  • התקנת רשתות באזורי הקינון – הרשתות לא מאפשרת ליונים להיכנס יותר למקום ובכך מונעות את חזרת היונים בעתיד.
  • דוקרנים – הדוקרנים מותקנים בדרך כלל על מעקות, גגות, אדני חלונות, מזגנים. הדוקרנים מפריעים ליונים לנחות ובכך מרחיקים אותן מהמקום. הדוקרנים עמידים בתנאי מזג אוויר בקיץ ובחורף.
  • מלכודות אקולוגיות – רעיון פשוט וירוק! בונים ליונים בית, ובכך מאפשרים את כניסתן. בתוך הבית מוצבות מלכודת אוכל ומים וזה מה מושך אותן להיכנס לשם. היונים באות ויוצאות מהבית, ובכך מושכות יונים אחרות מהסביבה להיכנס אליו. לאחר שהבית מתמלא ביונים לוקח המדביר את הבית ומשחרר את היונים הרחק בטבע.
  • דחלילים – עבור שטחים פתוחים מציבים דחלילים בצורה עורבים. היונים חוששות מציפורים אלה ולא מתקרבות למקום.

אז אם גם אתם רוצים סביבה נקייה מיונים, התקשרו לצוות הרחקת יונים של חלד הדברה מקצועית, אנו נתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר ונעניק טיפול מהיר ומקצועי!